Жінка-християнка – сильна в Господі


«Жінка-християнка – сильна в Господі» – таку тему обрали для обласної сестринської конференції. Зустріч проходила 17 листопада у Дніпрі і зібрала близько двохсот жінок різного віку. У музичному супроводі конференції участь взяла група прославлення «Тихик» з Донецької області.

Пастори Олександр Романюк і Сергій Сизоненко говорили про життя та якості відомих жінок Біблії. Світлана Візир, відповідальна за жіноче служіння у Дніпропетровській області, підготувала повчальну доповідь про сильну жінку в Господі, котра шанована в народі і здатна впливати на інших.

Ірина Буракова, помічник відповідальної сестри за жіноче служіння в Дніпропетровській області наголошувала на тому, як важливо у всьому бачити свою слабкість без Бога і відчувати залежність від Нього.

У формі ток-шоу сестри мали змогу відверто розповісти про пережиті життєві ситуації, про набутий досвід і складні питання, які хвилюють різні покоління жінок. Бог творить надзвичайні дива в житті кожної людини, головне – вміти їх бачити і розуміти свою недосконалість перед Богом.

По завершенню конференції за гарною традицією учасниці отримали в подарунок календарі на 2019 рік і зробили фото на згадку. А також була звершена молитва благословення на подальше життя і служіння усіх сестер області.

     

Ольга Макарова, інформаційний відділ

 Дніпропетровського ООЦ

 

Последние комментарии