Рух Реформації Дніпра


Рух Реформації продовжується - і 22 квітня 2018 року у м.Дніпро відбувся міжконфесійний євангельський форум «Рух Реформації Дніпра». Рeформуй сeбe. Змінюй Україну – саме таке гасло лунало під час цієї події. Адже зміни у суспільстві, як відомо, починаються із змін окремих особистостей. Християни покликані бути «сіллю землі», тому саме ми можемо бути тим необхідним каталізатором змін та реформ. Але щоб бути ефективними, нам, перш за все, треба мати близькі відносини з Богом, прислухатись до Його волі та відповідати "так" на Його поклик.

На форум з’їхались представники різних конфесій міста та області, щоб разом об’єднатися у стратегічному плануванні подій щодо змін суспільства на краще, а також проаналізувати досягнення та події минулого року, що був присвячений святкуванню 500-річчя Реформації в Європі. «Лише разом, об’єднавшись у молитві та ресурсах, ми зможемо досягти успіху», - впевнений  керівник оргкомітету «Руху Реформації» м.Дніпро та області Сергій Амелін. І це стосується усіх сфер суспільного життя, таких, як економіка, політика, освіта, наука, право, промисловість, соціальна сфера, медіа, бізнес, екологія та інші. Неодноразово лунала думка, що лише на основі християнських принципів моралі та чесності, записаних у Біблії, можливий повноцінний розвиток за прикладом провідних країн Західної Європи, що багато років тому обрали шлях реформації та досягли економічного розквіту.

«Що чи хто може сьогодні врятувати Україну? Це зовсім не політичні лідери і зовсім не якісь економічні парадигми, а лише віра людей у Бога може дати необхідний імпульс розвитку країни», - саме так вважає Павло Унгурян, народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об'єднання "За духовність, моральність та здоров'я України", який був основним спікером форуму. Також учасниками форуму стали: Ярослав Лукасик - голова громадської організації «Східно- Європейська Реформація», Адріан Буковинський - доктор філософії, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я», Роман Полікровський - міський голова м.Збараж, музичні колективи молодіжного центру «Альфа і Омега» та церкви «Перемога» та лідери 8 різних конфесій міста.

Голова Обласного Об’єднання Церков ЄХБ м.Дніпро Степан Бокоч подякував пасторів центральної церкви ЕХБ м.Дніпро за гостинність та закликав присутніх до активної участі та допомоги виконавчому комітету «Руху Реформації». Закінчився форум молитвою благословення служителів за владу, мир та благополуччя.

ЗМІ м.Дніпро також висвітлили цю подію 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=yl4_Vw-Xalc

     

 

Відео трансляцію форуму можна переглянути https://www.youtube.com/watch?v=mw8UwQbE_-s&feature=youtu.be

Світлана Іотко, інформаційний відділ

Последние комментарии