ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО СИРІТ


Християнська місія “Єдність” при Дніпропетровському обласному об'єднанні церков ЄХБ почала свою роботу у 2011 році у м. Нікополь. Метою місії є духовне відродження населення, сприяння розвитку християнської моралі, сімейних цінностей у суспільстві, а також підтримка багатодітних сімей, дітей-сиріт та інвалідів.

Особливо місія не є байдужою до проблем дітей. Ми вважаємо, що важливим є стверджувати в суспільстві принципи здорового способу життя. Тому місія “Єдність” впродовж 2012-2013 рр. влаштувала три спортивно-ігрових майданчика: у м. Нікополь, м. Дніпроджержинськ та с. Гнатівка, Новомосковського району. Майданчики будуються на території помісних церков з метою залучення дітей та молоді до християнських цінностей та навернення їх до Спасителя.

На даний момент в Україні проживають приблизно 100 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це вражаюча цифра, яка спонукає нас не бути байдужими та прикладати максимум зусиль для того, щоб допомогти цим дітям.

Отже, керуючись Біблійним закликом до підтримки сиріт у 2013 році місія “Єдність” разом із благодійним фондом “Міст в життя” (Германія, керівник — Вальдемар Шрьодер) розпочала будівництво двох дитячих будинків сімейного типу, розрахованих на 10 дітей-сиріт кожний. Один з будинків розташований у м. Нікополь, інший — у м. Павлоград. Роботи над третім будинком вже розпочалися у смт. Меліоративне. Ми вважаємо, що у кожної дитини має бути родина, де дитина може жити в оточенні любові та турботи.

23 лютого 2014 року відбулося святкове відкриття першого дитячого будинук сімейного типу у м. Нікополь біля церкви “Відродження”. Ми віримо, що Господь буде використовувати цей будинок для того, щоб Його ім'я там прославлялося і через дітей-сиріт, які будуть там мати батьків-християн.

Ви маєте можливість переглянути відеоролик про те, як відбувалась ця подія, натиснувши на ссилку: http://www.youtube.com/watch?v=CeYVsI7G2yk&feature=youtu.be  

В.В.Бокоч


 

 

Последние комментарии