Мудрість жінки


У всеукраїнський день молитви за вибори Президента України, 30 березня, в центральній церкві ЄХБ міста Дніпра пройшла обласна сестринська конференція на тему «Мудрість жінки» - повідомляє християнське медіа служіння Дніпропетровської області.

Теплими словами усіх присутніх зустрів пастор церкви «Любов Христа», Павло Візір. Він також нагадав про важливість сестринського спілкування та як мудро себе вести у своїх родинах, бо «хоч світ і під владою лукавого, але ми знаємо, що Син Божий прийшов і дав нам розуміння, щоб ми пізнали Того, Хто є істинний» 1 Івана 5:19-20.

Сестри з Кривого Рога, Новомосковська та Дніпра заспівали чудові пісні та провели повчальну тематичну декламацію.

Спеціальний гість заходу – відповідальна за жіноче служіння по Запорізькій області сестра Тамара Кіщун пояснила, чому мудрість дарує довголіття, славу та багатство. Але закликала також бути уважними і не зневажати мудрість, бо «Яка користь людині, що здобуде весь світ, але душу свою занапастить?» Матв. 16:26.

Також, своїм словом поділилась сестра, відповідальна  за жіноче служіння в Дніпропетровській області - Світлана Візір. Вона зробила акцент на такому місці з Священного Письма: «Навчи нас лічити отак наші дні, щоб ми набули серце мудре!» Псалми‬ ‭90:12‬. Правильна оцінка ефективності нашого часу є тим самим засобом, який здатен зробити нас мудрими.

Насамкінець областний єпископ Степан Бокоч підвів підсумок та перелічив основні аспекти мудрості. Мати мудрість означає:
- мати страх Господній (Пс 110:10);
- бути вдячним за все (1 Сол 5:18);
- відмовлятись від непотрібного (Прип 3:7)
- мати постійне спілкування з Богом (Прип 8:34);
- любити докору від мудрої людини (Прип 13:1);
- дбати про свій дім (Прип 14:1).

Після насиченої конференції на сестер чекала загальна фотографія та смачний обід.

 

     

 

кореспондент Антон Чорний
редактор Ольга Макарова
фотокореспондент Альона Колісниченко

Последние комментарии